• facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

Historia jonë

Worldlink është një kapelë dhe fabrikë veshje me mbi 20 vjet përvojë
në qytetin e Dongguan, Provinca Guangdong në Kinë;
Ne bëjmë kapele të ndryshme dhe veshje me dizajn të konsumatorëve, të tilla si kapak baseball,
hat Dad, hat kovë, kapak Snapback, hat maskë, hat sportive, beanie, doreza, shall, t-shirt, pantallona etj
Lexo më shumë

Produkte Featured

Arritje të reja

Na ndiq

WhatsApp Online Chat !