• Фејсбук
  • Скопје
  • Твитер
  • YouTube

нашата приказна

Worldlink е една шапка и облека фабрика со над 20 години искуство
во градот Dongguan, провинцијата Гуангдонг во Кина;
Ние правиме различни капи и облека со дизајн на клиентите, како што се капа за безбол,
Тато капа, кофата капа, брзо најгоре од центарот капа, стакло капа, спортски капа, Beanie, ракавици, шал, маица, панталони и др
Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нови пристигнувања

Следете нас

WhatsApp Online Chat !